تفاوت بین ماشین لباسشوئی خوب و بد چیست؟

لباسشوئی

در این تحقیق عملکرد شستشو و استفاده از قدرت ماشین لباسشویی های مختلف بررسی شده است، اما واقعا تفاوت بین بهترین ماشین های لباسشویی و بدنه های ساده چیست؟

 

در اینجا یک مثال «لکه تست» است که ما در هر ماشین لباسشویی که آزمایش می کنیم استفاده می کنیم. این ویژگی خون، سس گوجه فرنگی، قهوه، آب میوه و روغن است. ما نوارهای تست مشابهی را در هر دستگاهی که آزمایش می کنیم و از مواد شوینده بدون  مارک استفاده می کنیم، حال به بررسی نتایج می پردازیم. 

این همان چیزی است که نوار تست به نظر می رسد پس از شستن پنبه استاندارد در یکی از ماشین های شستشو ما توصیه می شود. تقریبا تمام لکه ها فقط با یک اشاره از روغن حذف می شوند، که طبق معمول ما از مواد شوینده غیر بیولوژیکی استفاده می کنیم.

پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که روغن تقریبا دست نخورده است، در حالی که قهوه (میانی) و آب میوه (دوم از سمت راست) هنوز هم به وضوح قابل مشاهده است.

این یک نتیجه بسیار بد است، اما مهم است بدانیم ماشین آلات ارزان قیمت هستند که به خوبی لباس ها را شستشو داده کارآیی بیشتری دارند. دستگاه های گرانقیمت تر معمولا ویژگی های بیشتری دارند، اما شما مجبور نیستید پول زیادی را برای بدست آوردن یک دستگاه خوب صرف کنید. در مقالات بعدی پیشنهاد های بیشتری ارائه خواهد شد. 


  پسندیدم 0

حمید قلی زاده |   لباسشوئی

نظرات


ارسال نظر

.تمامی حقوق برای سایت و گروه مارکتول محفوظ است