Miele WDB020

برترین ماشین لباسشوئی های 2018

Miele WDB020 چیست؟
علت مشهور بودن Miele برای لوازم خانگی برتر آن است، اما آیا WDB020 که نسبت به هم رده های خود ارزان تر است می تواند همان کارایی و کیفیت را ارائه دهد؟ این ماشین A + + + با توان 1400 اسب بخار با سیستم CapDosing نوآورانه Miele (استفاده از کپسول های مخصوصMiele  برای شستشو) کار می کند. 

WDB020 دارای کیفیت بالایی در لوازم خانگی Miele می باشد، نتیجه شستشوی عالی را برای شما فراهم می کند و کاربری و استفاده آن بسیار ساده است. برنامه ها محدود هستند و با محدودیت ظرفیت 7 کیلوگرم و درب ورودی کوچک ساخته شده است. با این وجود، برای خانواده های کوچکتر که نیازمند شستن روزانه لباس ها هستند، این دستگاه پیشنهاد بسیار مناسبی می باشد. 

استفاده از آن چطور است؟
ماشین لباسشویی های Miele مانند تشبیه به جانور نادر شده اند. این نام تجاری در بالاترین رده از بازار لوازم خانگی واقع شده است، که در آن کیفیت برجسته ساخت، ویژگی های نوآورانه و رتبه بندی برچسب انرژی A + و  بیشتر آن طبق گزارش مدرسه انیشتین، چالشی را برای تمام رقبا ایجاد کرده است.

WDB020 قصد دارد  تجربه استفاده از این برند را برای افرادی که توان هزینه بالا ندارند، ایجاد کند.  A +++ امتیاز انرژی، سر و صدای کم، سنجش بار و ادعا شده 10.3 متر مکعب مصرف آب در سال، همه جزو ویژگی های این محصول هستند.

ظرفیت درام 7 کیلوگرم است. این در مقایسه با رقبا در این قیمت نسبتا کم است. اما بسیاری این ادعا را مطرح کرده اند که این دستگاه توانایی بارگیری 10 کیلوگرمی را دارد، و اندازه درب ورودی Miele به این قابلیت را تائید می کند. لذا این محصول  Miele ظرفیت کامل خود را در شستشوی دنیای واقعی در اختیار شما قرار می دهد.

با وجود اینکه که تعداد برنامه های این دستگاه محدود است، اما  WDB020دست کمی از مدل های بالا رده Miele ندارد. . درام این دستگاه با طراحی لانه زنبوری ای که دارد موجب شده است با حرکت ملایم لباس ها بهترین عملکرد در چرخش و خشک کردن لباس ها را شاهد باشیم.

این دستگاه همچنین سیستم CapDosing Miele را ارائه می دهدکه به شما این امکان را می دهد که از طیف وسیعی از مواد شوینده و تهویه مطبوع مخصوص Miele استفاده کنید. سخت پیدا کردن این کپسول ها موجب نا امیدی کاربران شده است اما پیشنهاداتی تخفیفی  که Miele  ارائه می دهد موجب می شود این قرص ها ارزان تر از مواد شوینده موجود در بازار به عموم عرضه گردد. 

کشوی صابون این دستگاه سفت است و نیاز به کشیدن قوی دارد و بسیار محکم ساخته شده است. این موضوع را می توان درباره درب نیز گفت که نیاز به یک کشش قوی، اما باز و بسته با یک "Thunk" مناسب است که نشان می دهد طول عمر درب این دستگاه حداقل 10 سال می باشد. 


در این دستگاه فلپ کوچک که فیلتر پمپ را پنهان می کند دارای یک چاقوی ساده و پلاستیکی ساده در مقایسه با غلتک های فلزی در مدل های برتر Miele است.

ادامه دارد ...... 


  پسندیدم 0

حمید قلی زاده |   برترین ماشین لباسشوئی های 2018

نظرات


ارسال نظر

.تمامی حقوق برای سایت و گروه مارکتول محفوظ است