کدام تلویزیون باید برای بازی های جام جهانی خریداری شود؟

بهترین تلویزیون 2018

انتخاب یک تلویزیون کار ساده ای نیست اگر شما یک فیلمباز هستید، این صفحه ممکن است به عنوان بهترین دوست شما در ماهها و سالهای آینده باشد - با اینکه ما موبایل های خودمان را مرتبا روز می کنیم، تلویزیون ها نیر در اتاق های نشیمن فیلم باز ها تغییر می کنند، و انتظار دارند ارزش پولی که صرف خرید این محصول کرده اند لذت بی نظیری از دیدن فیلم ها برایشان به ارمغان داشته باشد. در این تابستان جام جهانی 2018 در حال برگزاری می باشد.

با توجه به ویژگی های بسیاری که در نظر گرفته شده است، با استفاده از فناوری های جدید تلویزیون که همواره مورد توجه قرار می گیرند تصمیم گیری سخت تر می شود. تلویزیون جدید با نام تجاری جدید می تواند طیف گسترده ای از فن آوری های مختلف و ویژگی ها را ارائه دهد که این موضوع می تواند شما را دریافتن تلویزیون مورد نظرتان با سختی مواجه کند. برای تولید کنندگان اصلی حفظ رقابت و بروز نگهداشتن خود با آخرین تکنولوژی روز کار ساده ای نیست. 

شما می توانید تلویزیون را که شامل همه تکنولوژی هاست دریافت کنید اما واقعا همه چیز ضروری نیست. Sky Q ممکن است از HDR10 پشتیبانی کند، اما تکنولوژي Dolby Vision را نتواند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر، تماشای تلویزیون راهنمای خرید تلویزیون ما را ببینید.

اشتباه در محدوده دینامیکی بالا؟ راهنمای HDR را از دست ندهید
احساس flummoxed؟ نگران نباشید، TechRadar اینجاست که راهنمای شماست. راهنمای ما به بهترین تلویزیون های موجود کمک خواهد کرد که پانل های ارزان را از بهترین صفحه نمایش 4K جدا کنید. ما به شما در پیدا کردن یک صفحه نمایش بسیار جذاب بدون صرف ساعت ها تحقیق کمک خواهیم کرد.

اگر شما به دنبال یک راهنمای خرید هستید که با تلویزیون هایی که تنها از رزولوشن Ultra HD جدید پشتیبانی می کنند، از راهنمای ما برای بهترین تلویزیون های 4K استفاده کنید. 

اما، اگر شما به دنبال بهترین تلویزیون های موجود در خارج از کشور امروز بدون محدودیت و یا مقررات، این مقاله جایی است که باید در آن دنبال آن باشید.

لطفا ما را در ادامه دنبال کنید. 

 

ادامه دارد .....

 


  پسندیدم 0

حمید قلی زاده |   بهترین تلویزیون 2018:

نظرات


ارسال نظر

.تمامی حقوق برای سایت و گروه مارکتول محفوظ است